| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Lifelong Maintenance |
| Warranty: | One Year |
Suppliers with verified business licenses
| print size | 100*100mm |
| print speed | 800pcs/hr |
| square table size | 100*100mm |
| round table size | 150mm - diameter |
| max height of work piece | 80mm |
| max screen frame size | 300*400mm |
| model | HX-M1 |